درباره طرح سالیانه انتخاب برترین بازیکنان سال والیبال ایران

واليبال ايران: سومین دوره طرح بزرگ انتخاب بازيكنان برتر مرد و زن واليبال از 20 اسفند رسما آغاز مى شود و به مدت 6 روز در دو بخش كارشناسى و مردمى به كار خود ادامه مى دهد تا در نهايت بهترين هاى والبيال ايران در سال 95 انتخاب و معرفى شوند.

نظرسنجی مرد سال والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ طرح بزرگ انتخاب بازیکن برتر سال 95 والیبال مردان و زنان ایران در دو گروه نظرسنجی کارشناسان و نظرسنجی مردمی از 20 اسفندماه به مدت 6 روز برگزار خواهد شد. این نظرسنجی در بخش کارشناسان به صورت تک مرحله ای و در بخش مردمی به صورت دو مرحله ای برگزار می شود.

 

در بخش کارشناسان از 20 تا 26 اسفندماه پیشکسوتان، تحلیل گران، مربیان و آنالیزورهای مطرح والیبال ایران هر کدام 3 بازیکن را به ترتیب اولویت انتخاب می کنند. به بازیکن اولویت اول 30 امتیاز، بازیکن اولویت دوم 20 و بازیکن اولویت سوم 10 امتیاز تعلق می گیرد. در پایان نظرسنجی کارشناسان امتیاز شماری انجام شده و بازیکن برتر سال والیبال ایران معرفی می شوند. همچنین دو بازیکن نیز با عنوان پدیده سال و بازیکن اخلاق از سوی کارشناسان انتخاب می شوند.

 

در نظرسنجی مردمی نیز ابتدا لیستی از بازیکنان برتر انتخاب شده توسط کارشناسان سایت (50 بازیکن در بخش مردان و 20 بازیکن در بخش زنان) در مرحله نخست به نظرسنجی گذاشته می شوند. این نظرسنجی از 20 اسفند آغاز می گردد و تا پایان روز 23 اسفندماه ادامه خواهد داشت. در این مرحله خانواده والیبال می توانند 3 بازیکن را از لیست اعلام شده به ترتیب اولویت انتخاب کنند که به بازیکن اول 30 امتیاز، بازیکن دوم 20 امتیاز و به بازیکن سوم 10 امتیاز تعلق می گیرد. در پایان این مرحله 10 بازیکنی که بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند راهی مرحله دوم نظرسنجی خواهند شد.

 

مرحله دوم از 24 اسفندماه تا پایان 26 اسفند به صورت رای گیری سراسری پیامکی برگزار خواهد شد. نتایج این نظرسنجی به صورت لحظه به لحظه و آنلاین بر روی وب سایت این پایگاه خبری قابل ملاحظه خواهد بود. سرانجام در پایان مهلت رای گیری اسامی بازیکنان منتخب مردمی به همراه بازیکنان منتخب بخش کارشناسان اعلام خواهد شد. 

نظرسنجی زن سال والیبال

شایان ذکر است؛ این سومین دوره برگزاری طرح انتخاب بازیکن برتر سال می باشد. اولین دوره این طرح پایان سال 1393 با حضور 50 کارشناس و با شرکت بیش از 10 هزارنفر در بخش مردمی برگزار شد و در دومین دوره طرح که در پایان سال 94 برگزار شد، 60 کارشناس در بخش کارشناسی و بیش از 14 هزارنفر در بخش مردمی شرکت کردند. در پایان دوره دومین نیز برترین بازیکنان هر پست به انتخاب کارشناسان و 3 بازیکن برتر به انتخاب مردم در دو گروه والیبال مردان و زنان معرفی شدند.

 

* جهت مشاهده نتایج نخستین دوره این طرح و بازیکنان برتر سال 93 می توانید از لینک های زیر بازدید کنید:

» با انتخاب کارشناسان؛ برترین بازیکن مرد و زن سال 93 والیبال ایران مشخص شدند
» برترین بازیکنان مرد و زن سال 93 والیبال ایران از دیدگاه مردمی نیز مشخص شدند
» پدیده لیگ برتر و بازیکنان اخلاق مرد و زن سال 93 والیبال مشخص شدند

 

* جهت مشاهده نتایج نخستین دوره این طرح و بازیکنان برتر سال 94 می توانید از لینک های زیر بازدید کنید:

» تیم رویایی سال 94 والیبال ایران به انتخاب 47 کارشناس مشخص شد

» تیم رویایی سال 94 والیبال زنان ایران به انتخاب کارشناسان مشخص شد

» بازیکنان مرد برتر سال 94 والیبال ایران به انتخاب مردم مشخص شدند + نتایج کامل

» بازیکنان زن برتر سال 94 والیبال ایران به انتخاب مردم مشخص شدند + نتایج کامل

 

 »» آرشیو کامل نتایج و انتخاب های کارشناسان در هر دو دوره برگزار شده ««

اطلاع از جدیدترین اخبار نظرسنجی

برای اطلاع از آخرین اخبار و نتایج نظرسنجی عضو کانال ما بشوید

هم اکنون عضوم کن