پیشکسوت والیبال خراسان در گفتگو با والیبال ایران: هیچ گاه باشگاه پایداری در خراسان نداشتیم / باید به باشگاه میزان کمک می شد / قوچان نژاد پول بازیکنان را از جیب می داد / داورزنی به حرفش عمل نکرد و رئیس هیات استان عوض نشد / فدراسیون به دیگر مربیان هم بها دهد / از ثامن الحجج برای کمک به والیبال استان متشکرم

باقر سلیمان نژاد مربی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال استان خراسان طی دهه اخیر همواره با فراز و نشیب های زیادی مواجه بوده است و امسال نیز پس از اعلام خبر انحلال باشگاه میزان چالش جدیدی گریبان والیبال این استان را گرفت و آن فراهم کردن اسپانسر جدیدی برای تیم داری در این رشته ورزشی بود که در نهایت پس از پیگیری ها و مذاکرات فراوان با اعلام آمادگی باشگاه ثامن الحجج برای جایگزینی میزان و تیم داری در لیگ های برتر آقایان و بانوان آرامش خاطری نسبی به والیبال این استان بازگشت. حال به منظور بررسی وضعیت والیبال خراسان با باقر سلیمان نژاد مربی کهنه کار مشهدی به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

 

سلیمان نژاد در آغاز نداشتن یک باشگاه معتبر و پایدار را عامل اصلی این چالش دیرینه دانست و در این باره گفت: اگر به پیشینه والیبال خراسان نگاه کنیم، هیچ گاه باشگاه درستی در این استان نداشته ایم و همیشه برای ارائه تیمی در لیگ برتر به دنبال جذب اسپانسرهای مختلف بوده ایم. برای مثال پس از چند سال تیم داری شهرداری، ابومسلم آمد و جایگزین شد. بعد از دو، سه سالی ابومسلم هم رفت و هیات استان جای آن را گرفت. اصولا هیات نباید تیم داری می کرد اما برای اینکه استان بی نماینده نماند آمد و حاشیه های زیادی هم از تیم داری خود برجای گذاشت که همچنان گریبان استان را گرفته است.

 

وی افزود: تیمداری هیات هم یک سال بیشتر ادامه نداشت و بانک صادرات اسپانسر بعدی بود که پا به والیبال گذاشت. دو سال هم این بانک تیم استان را به لیگ برتر برد و سپس در سال 89 دوباره ابومسلم بازگشت. بازگشتی که یک سال بیشتر دوام نداشت و با یک پایان تلخ به پایان رسید. این باشگاه در حالی از ورزش والیبال خارج شد که 30 درصد قرارداد بازیکنان و 100 درصد قرارداد مربیان پرداخت نشده باقی ماند که البته ما پس از گذشت این همه سال با وجود کلی پیگیری قانونی، هنوز بابت پولی که نگرفته ایم در حال پرداخت اقساط مالیات مربوطه هستیم. این بی ثباتی در نهایت با پیگیری های مدیر کل تربیت بدنی و مذاکرات با آقای حلمی موجب تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی میزان شد که این باشگاه با چهار سال تیم داری در لیگ های برتر و دسته یک در بخش آقایان و بانوان و پذیرش رایگان 500 والیبال آموز در آکادمی خود خدمت بزرگی به والیبال خراسان کرد.

 

* از باشگاه میزان باید حمایت می شد تا با نام دیگری تشکیلات باشگاهی اش را حفظ و فعالیت اش را ادامه دهد / قوچان نژاد پول بازیکنان را از جیب می داد و برای تامین هزینه ها شخصا پول قرض می کرد

پیشکسوت والیبال خراسان در انتقاد به عدم حمایت از باشگاه میزان اظهار داشت: درست است که موسسه میزان با مشکلات جدی مالی رو به رو و مجبور به کناره گیری شد اما چهار سال تلاش مسئولان آن و ایجاد یک زیرساخت عالی که در تاریخ والیبال این استان بی سابقه بود، چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت. باشگاه میزان جزو معدود باشگاه هایی بود که ثبت شده و فعالیت ساختارمند و کاملا قانونی داشت. این باشگاه تمام مربیان خراسان را زیر چتر حمایت خود قرار داده بود و وقتی با چنین مشکلی مواجه شد باید از سمت استانداری، اداره کل تربیت بدنی و فدراسیون والیبال حمایت می شد و با تزریق بودجه ای حداقل این ساختار باشگاه حفظ می شد تا با هر نام دیگری فعالیتش ادامه پیدا کرده و به والیبال استان لطمه نخورد. که متاسفانه چنین نشد.

 

مربی اسبق میزان خراسان گفت: مشکلات والیبال این استان بسیار کهنه و ریشه دار است. تا به خاطر دارم در این استان مربی به جای آنکه روی تمرینات تیم تمرکز کامل کند، به دنبال جذب اسپانسر و جور کردن هزینه ها بوده است. ما باید باشگاه ساختارمند می داشتیم که مربی مجبور نباشد پول بازیکنان را خود شخصا از بیرون قرض و پرداخت کند. این مورد را بارها در آقای قوچان نژاد دیده ایم. درست است که اختلاف نظرهایی داریم اما نمی شود زحمات زیاد ایشان را نادیده بگیریم. همیشه به دنبال جذب اسپانسر بوده و هستند و حتی بارها شخصا برای هزینه های تیم استان چک داده و از بیرون پول قرض کرده اند. به غیر از ایشان افراد زیادی همواره با دل و جان برای والیبال خراسان تلاش کردند و می کنند اما افسوس که از سمت هیات همیشه علاوه بر بی مهری با مخالفت نیز مواجه بوده اند.

باقر سلیمان نژاد

* داورزنی به حرفش عمل نکرد و رئیس هیات استان عوض نشد / فخار به حرف ما گوش نکرد و اکنون نتیجه اش را می بینیم

باقر سلیمان نژاد در انتقاد به عملکرد هیات والیبال استان خراسان افزود: طی چهار سال اخیر هیات والیبال هیچ کمکی که به ما در میزان نکرد حتی وظایف خود در قبال باشگاه را هم به درستی انجام نداد و همه کارها را مستقیم با تهران پیگیری می کردیم. انتقادات به عملکرد آقای فخار از جهات مختلف فراوان است و خود فدراسیون نیز به خوبی از شرایط هیات خراسان اطلاع دارد. چندی پیش دبیر فدراسیون به مشهد آمد و با پیشکسوتان و مربیان در این خصوص صحبت کرد و نتیجه ماموریت خود که عدم صلاحیت ایشان بود را در قالب گزارشی به فدراسیون تحویل داد و آقای داورزنی در مصاحبه ای در روزنامه با صراحت بیان کرده بود که آقای فخار را عوض خواهد کرد اما همچنان ایشان در سمت خود باقی است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: هنگامی که آقای فخار را به عنوان سرپرست هیات استان قرار دادند و قرار بود رئیس هیات شود، ما همه با وی صحبت کردیم و از او خواستیم که اجازه دهد شهردار طرقبه را رئیس هیات کنیم تا اسپانسر والیبال استان باشد و وی به عنوان دبیر هیات فعالیت ها را بدست بگیرد و همه ما نیز به او کمک کنیم و هر یک گوشه ای از کار را به گردن بگیریم. مشکل والیبال خراسان همواره اسپانسر بوده است و روسای قبلی نیز سوری بوده اند. آنها یا کارخانه دار یا شهردار و یا به صورت کلی ثروتمند بوده اند و همیشه فردی والیبالی به عنوان دبیر هیات وظایف را عهده دار بوده است. در این راستا ما با کلی رایزنی شهردار شهر طرقبه را راضی به مدیریت هیات کرده بودیم که آقای فخار نپذیرفت و خود رئیس شد و از آن به بعد مداوم از نبود بودجه و مشکلات مالی صحبت کرد.

 

* آکادمی های خصوصی آبروی هیات را حفظ کردند / در خصوص انتخاب اکبری انتقاد جدی به فدراسیون وارد است

مربی کهنه کار مشهدی افزود: هیات والیبال باید تقویم دقیق سالیانه، برنامه ریزی، سازمان دهی و بودجه کافی داشته باشد و باید طبق اساسنامه از شهرستان های تابعه خود حمایت کند. همچنین هیات باید آنقدر رشد داشته باشد که بتواند از بازیکنان و ملی پوشان استان در عرصه ملی حمایت کند. تعامل با آموزش و پرورش، شهرداری، نیروهای مسلح و فدراسیون ورزش کارگری از دیگر الزامات مدیریت هیات والیبال یک استان است. خراسان از استان های صاحب والیبال است و باید در بالاترین سطح حضور داشته باشد اما می بینیم که تیم های استان ما در رده های سنی مختلف به دسته دوم سقوط کردند که تنها تیم نوجوانان توانسته است به تازگی مجددا پس از چهار سال به دسته یک صعود کند که آن نیز از بازیکنانی تشکیل شد که نه در هیات استان بلکه در آکادمی های خصوصی مشهد پرورش داده شده بودند و صرفا با نام تیم استان راهی مسابقات شدند.

 

مربی سابق تیم ملی در خصوص عملکرد تیم ملی ب کشورمان در مسابقات قهرمانی مردان آسیا گفت: به عقیده من بازیکنان ما چه در تیم ب و چه در تیم الف از نظر تکنیک و تاکتیک بسیار خوب هستند اما مشکل آمادگی جسمانی و تغذیه دارند که این موضوع را پس از بازی چین در دیدار فینال برابر ژاپن شاهد بودیم. همچنین علی رغم آنکه پیمان اکبری این تیم را تیم سوم ایران دانست، معتقدم تیم دوم ما بود و با گفتن چنین عباراتی نه می شود نتیجه را توجیه کرد و نه تاثیر خوبی بر بازیکنان تیم دارد. در خصوص انتخاب آقای اکبری انتقاد جدی به فدراسیون وارد است. انرژی و تمرکز این مربی بین چند تیم و در چند مسابقات مختلف تقسیم شده بود. ما می توانستیم از بین مربیان خوب و پرتعداد کشورمان مربیان دیگری نیز برای دیگر تیم ها انتخاب کنیم تا هر کدام با تمرکز حداکثری روی یک تیم کار کند.

باقر سلیمان نژاد و محمدرضا داورزنی

* فدراسیون به دیگر مربیان هم بها دهد / ملاک انتخاب مربی تیم ملی چیست ؟ / جایگاهی در شان مربیان مان قائل باشیم

مدرس فدراسیون والیبال در انتقاد به این فدراسیون گفت: نمی دانم چرا آقای داورزنی به دیگر مربیان بهایی نمی دهد. این سوال من است که انتخاب مربیان بر اساس چه شرایط و ملاک هایی انجام می شود؟ در زمانی که والیبال ما در جهان مطرح است چرا باید دو خارجی بر روی نیمکت تیم ملی ما باشند؟ همانطور که بازیکنان ما در حال رشد هستند چرا بستر را برای رشد مربیان مان فراهم نمی کنیم؟ آیا در کشور خودمان مربی بنام، پخته و باتجربه نداریم که بتواند به کواچ کمک فکری بدهد؟ پیشنهاد می کنم یک کمیته 8 نفره متشکل از 5 مربی از استان ها، 2 مربی از تهران به همراه دبیر فدراسیون مسئولیت بررسی دقیق مربیان و انتخاب شایسته ترین آنها را برای تیم ملی بر عهده داشته باشد تا برای مربیان کشورمان نیز انگیزه ای ایجاد شود.

 

وی افزود: ما حتی در ساده ترین موارد هم برای مربیان خود ارزش و جایگاه خاصی قائل نمی شویم. برای مثال در مسابقات لیگ جهانی هرگز برای مربیان بین المللی، لیگ برتری و لیگ یکی که خود بازوهای فدراسیون والیبال هستند، جایگاهی در سالن آزادی درنظر نگرفتیم تا مربی بتواند در طول مسابقات با حفظ جایگاه و شان خود دو هفته ای را با هزینه شخصی به تهران رفته و مسابقات را از نزدیک دنبال کند. مگر چند بار در سال چنین شرایطی پیش می آید تا مربیان بتوانند از یک کلاس آموزشی خوب بهره مند شود. دیدن عملکرد کادر فنی تیم های مختلف، آنالیز ها و ... بسیار آموزنده است و باید برای این مربیان فضایی جهت رشد بیشتر ایجاد کنیم. امثال من که چهار سال مربی تیم ملی بوده ام و بیست سال مربی لیگ برتر، فراهم کردن چنین فضایی در سالن مسابقات خواسته زیادی از فدراسیون نیست و امیدوارم در آینده شاهد حضور مربیان، داوران و پیشکسوتان تمامی نقاط کشورمان در سالن مسابقات و در جایگاهی ویژه و درخور جایگاه آنها در والیبال باشیم.

 

* از ثامن الحجج برای کمک به والیبال استان متشکرم / زمان کمی تا آغاز لیگ باقی مانده و کار نماینده جدید خراسان دشوار است

سلیمان نژاد ورود باشگاه ثامن الحجج را به عرصه تیم داری بسیار خوشحال کننده دانست و در این باره اظهار داشت: در درجه اول به آقای رضایی به عنوان مدیر تیم های والیبال این موسسه تبریک می گویم و خوشحال هستم که ثامن الحجج این تصمیم شایسته را گرفت و تیمی را به عنوان نماینده استان بزرگ خراسان راهی مسابقات لیگ برتر می کند. مسلما این حضور برای ورزش والیبال استان، به ویژه برای بازیکنان، مربیان، داوران و هواداران می تواند بسیار مفید باشد. از کلیه دوستانی که زحمت کشیدند و پیگیر داشتن یک نماینده در لیگ برتر برای استان بوده اند شخصا تشکر می کنم.

 

وی در پایان افزود: با توجه به زمان کم باقی مانده تا آغاز مسابقات و جذب تعداد زیادی از بازیکنان شناخته شده در تیم های بانک سرمایه، پیکان، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و کاله، کار ثامن در سال نخست و استارت خود مقداری سخت خواهد بود. امیدوارم کادر فنی که انتخاب می شوند با یک خرد جمعی و همفکری گروهی در یارگیری حساب شده عمل کنند تا نماینده جدید استان بتواند استارت قدرتمندی داشته باشد. به صورت کلی کار دشوار است اما با یک مدیریت خوب حتما موفق خواهند شد و من و همکارانم نیز هر کمکی از دستمان ساخته باشد حتما برای نماینده جدید استان خود خواهیم کرد.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

امیر
0 # امیر 1394-06-24 20:00
متاسفانه ریاست محترم هیات نه جسارت کار کردنو دارن نه شهامت کنار رفتن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیر
0 # امیر 1394-06-24 20:00
متاسفانه ریاست محترم هیات نه جسارت کار کردنو دارن نه شهامت کنار رفتن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی
+1 # علی 1394-06-19 12:05
با سلام خدمت آقای سلیمان نژاد از مطالب گفته شده بسیار لذت بردیم اما یادمان نرود به قو.ل خودتان از قدیم در والیبال این استان خاک خوردین نتیجه تمام این تلاشها همین وضع الان است مگر میشود تمتم مشکلات تیم استان را به رییس هیات منتصب کرد و بگویید فلان است و فلان سوابق کاری آقای قوچان نؤاد و بار علمی که حالا داشته باشد یا نداشته باشد بر کسی پوشیده نیست به قول دوست عزیزمان آقای حسینی شما برای والیبال استان چه کرده اید عوض اینکه دست به دست هم یک تیم قدرتمند پرورش دهیم باز هم دنبال رانت و رانت بازی هستیم مگر کم حمایت شد از این تیمها چرا هنوز دور خودمان می چرخیم برادر من با انتقاد کوبنده فقط ضربات تخریبی میزنیم خوب است که ما هم بگوییم با آقای قوچان نژاد همفکری کردند تا آقای فخار را تخریب و ترور شخصیتی کننخواهش میکنم همتون با هم متحد باشید و به والیبال استان کمک کنیم نه اینکه با کینه توزی های مزخرف فقط همدیگرو خراب کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسینی
0 # حسینی 1394-06-20 22:35
باید همه وقت و همه جا در بیان مطالب چه انتقادی و چه ارشادی جانب حق را رعایت کنیم ولی متاسفانه نه تنها آقای سلیمان نژاد بلکه اکثر مربیان تا خود در راس کار هستند خود را صاحب اقتدار و تنها متولی آن رشته میدانند و وقتی در کنار گود هستند تمام انتقادها را نثار مربی مینمایند سوال من از آقای سلیمان نژاد این است از زمانی که شما از خارج برگشتید چند نفر رییس فدراسیون والیبال شدند آیا همه اینها بد بودند یا من و ما هیچگاه نتوانستیم و یا نخواستیم همراهان خوبی برای آنان باشیم خدا رحمت کند مربیان زحمت کشی که خود شما اکثر آنان را میشناسید و شاگردشان بودید اصلا آنها به جز خدمت و تربیت شاگرد خوب به فکر چیز دیگری هم بودند رییس هر که بود آنها وظایفشان را به نحو احسن انجام میدادند ولی امروزه امثال شما فقط به فکر این هستید که مسول فدراسیون باب دل شما باشد آقای فخار که مغضوب شما هستند بروند بعدی را باز عدهای دیگر قبول ندارند پس بهتر است حال که شما بنا به فرمایش خودتان خاک خورده این رشته هستید اجر خویش را با این نوع اظهارات تباه نکنید و فقط به فکر نجات والیبالی باشید که روزگاری نه چندان دور مردانی بزرگ را در دامن خود پرورانده است من هم دغدقه این والیبال را دارم همانطور که دوست مهربان علی آقا هم اگر مطلبی گفته اند از سر دلسوزی بوده است امید است کما فی السابق محکم و ثابت قدم هدفتان را دنبال کنید تا کارتان مغرضان را مجاب کند نه انتقادهای مغرضانتان باعث نا امیدی مسولین گردد که هرکه فرمایشات شما را تایید میکند احتمالا دوست شما نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی
0 # علی 1394-06-19 12:05
با سلام خدمت آقای سلیمان نژاد از مطالب گفته شده بسیار لذت بردیم اما یادمان نرود به قو.ل خودتان از قدیم در والیبال این استان خاک خوردین نتیجه تمام این تلاشها همین وضع الان است مگر میشود تمتم مشکلات تیم استان را به رییس هیات منتصب کرد و بگویید فلان است و فلان سوابق کاری آقای قوچان نؤاد و بار علمی که حالا داشته باشد یا نداشته باشد بر کسی پوشیده نیست به قول دوست عزیزمان آقای حسینی شما برای والیبال استان چه کرده اید عوض اینکه دست به دست هم یک تیم قدرتمند پرورش دهیم باز هم دنبال رانت و رانت بازی هستیم مگر کم حمایت شد از این تیمها چرا هنوز دور خودمان می چرخیم برادر من با انتقاد کوبنده فقط ضربات تخریبی میزنیم خوب است که ما هم بگوییم با آقای قوچان نژاد همفکری کردند تا آقای فخار را تخریب و ترور شخصیتی کننخواهش میکنم همتون با هم متحد باشید و به والیبال استان کمک کنیم نه اینکه با کینه توزی های مزخرف فقط همدیگرو خراب کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسینی
0 # حسینی 1394-06-20 22:35
باید همه وقت و همه جا در بیان مطالب چه انتقادی و چه ارشادی جانب حق را رعایت کنیم ولی متاسفانه نه تنها آقای سلیمان نژاد بلکه اکثر مربیان تا خود در راس کار هستند خود را صاحب اقتدار و تنها متولی آن رشته میدانند و وقتی در کنار گود هستند تمام انتقادها را نثار مربی مینمایند سوال من از آقای سلیمان نژاد این است از زمانی که شما از خارج برگشتید چند نفر رییس فدراسیون والیبال شدند آیا همه اینها بد بودند یا من و ما هیچگاه نتوانستیم و یا نخواستیم همراهان خوبی برای آنان باشیم خدا رحمت کند مربیان زحمت کشی که خود شما اکثر آنان را میشناسید و شاگردشان بودید اصلا آنها به جز خدمت و تربیت شاگرد خوب به فکر چیز دیگری هم بودند رییس هر که بود آنها وظایفشان را به نحو احسن انجام میدادند ولی امروزه امثال شما فقط به فکر این هستید که مسول فدراسیون باب دل شما باشد آقای فخار که مغضوب شما هستند بروند بعدی را باز عدهای دیگر قبول ندارند پس بهتر است حال که شما بنا به فرمایش خودتان خاک خورده این رشته هستید اجر خویش را با این نوع اظهارات تباه نکنید و فقط به فکر نجات والیبالی باشید که روزگاری نه چندان دور مردانی بزرگ را در دامن خود پرورانده است من هم دغدقه این والیبال را دارم همانطور که دوست مهربان علی آقا هم اگر مطلبی گفته اند از سر دلسوزی بوده است امید است کما فی السابق محکم و ثابت قدم هدفتان را دنبال کنید تا کارتان مغرضان را مجاب کند نه انتقادهای مغرضانتان باعث نا امیدی مسولین گردد که هرکه فرمایشات شما را تایید میکند احتمالا دوست شما نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسینی
+2 # حسینی 1394-05-30 13:37
آقایان سلیمان نژاد دوست عزیز یادمان باشد مادامی که این طرز فکر در میان مربیان باشد که فلان مربی از بهمان مربی بهتر است و یک نوع حسادت خاصی نسبت به ان موضوع داشته باشیم نه در والیبال بلکه در هیچ رشته ای پیشرفت نخواهیم داشت همین خود شما را اگر فردا رییس فدراسیون معرفی نمایند از نظرات خود عدول نخواهی داشت و فکر میکنی کار شما بی نقص ترین است در هر سازمان و نهادی عده ای فقط به دنبال بهانه جویی هستند آقا بهتر نیست تا زمانی که یکی در راس کار است با انتقاد نه بلکه با نظر سارنده او را کمک کنیم همین آقای ولاسکو کم خدمت به این والیبال کرده ولی باز هم به او انتقاد دارند که فلان مربی ایرانی از او بهتر بود اگر اینگونه بوده است چرا تابه حال اینقدر افتخارات نداشتیم متاسفانه این عادت بد در همه رشته ها است آقای مایلی کهن ، علی دایی و ..... که من یقین دارم حب جاه پرستی مانع از این میشود که قبول کنیم برتر از ما هستند و مسولین تشخیص به جایی دارند و گرنه
جایگاهشان این نبود که الان هست آقای داورزنی نعمتی است برای ورزش ایران که کمتر به مانند او پیدا میشود خود شما شاهد هستید براثر همین دوست بازیها چه بر سر والیبال خراسان آورده ایم فقط اگر میشود نگاهی به افراد شاغل در سمتهای فدراسیون والیبال بنمایید تا پی به این موضوع ببرید و به داورانی که فقط به دلیل دوستی یک شبه ره صد ساله پیمودند بدون اینکه حتی از داوری سررشته داشته باشند تا زمانی که این نوع برخوردها در هر رشته ای باشد کار همین است که می بینید اگر چه با همه فرمایشاتتان مخالف نیستم اما خود شماچه کرده اید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسینی
0 # حسینی 1394-05-30 13:37
آقایان سلیمان نژاد دوست عزیز یادمان باشد مادامی که این طرز فکر در میان مربیان باشد که فلان مربی از بهمان مربی بهتر است و یک نوع حسادت خاصی نسبت به ان موضوع داشته باشیم نه در والیبال بلکه در هیچ رشته ای پیشرفت نخواهیم داشت همین خود شما را اگر فردا رییس فدراسیون معرفی نمایند از نظرات خود عدول نخواهی داشت و فکر میکنی کار شما بی نقص ترین است در هر سازمان و نهادی عده ای فقط به دنبال بهانه جویی هستند آقا بهتر نیست تا زمانی که یکی در راس کار است با انتقاد نه بلکه با نظر سارنده او را کمک کنیم همین آقای ولاسکو کم خدمت به این والیبال کرده ولی باز هم به او انتقاد دارند که فلان مربی ایرانی از او بهتر بود اگر اینگونه بوده است چرا تابه حال اینقدر افتخارات نداشتیم متاسفانه این عادت بد در همه رشته ها است آقای مایلی کهن ، علی دایی و ..... که من یقین دارم حب جاه پرستی مانع از این میشود که قبول کنیم برتر از ما هستند و مسولین تشخیص به جایی دارند و گرنه
جایگاهشان این نبود که الان هست آقای داورزنی نعمتی است برای ورزش ایران که کمتر به مانند او پیدا میشود خود شما شاهد هستید براثر همین دوست بازیها چه بر سر والیبال خراسان آورده ایم فقط اگر میشود نگاهی به افراد شاغل در سمتهای فدراسیون والیبال بنمایید تا پی به این موضوع ببرید و به داورانی که فقط به دلیل دوستی یک شبه ره صد ساله پیمودند بدون اینکه حتی از داوری سررشته داشته باشند تا زمانی که این نوع برخوردها در هر رشته ای باشد کار همین است که می بینید اگر چه با همه فرمایشاتتان مخالف نیستم اما خود شماچه کرده اید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ذوقی. داور
+2 # ذوقی. داور 1394-05-28 16:30
با سلام وعرض ادب . جناب سلیمان نژاد مطالب و گفته های شما کوتاه و جامع و گویای واقعیت کنونی والیبال استان است . بجزدوره ای چند ساله در زمان آقای ابرونی ،پس از ان فقط تلاش تعدادی از پیشکسوتان باعث حفظ تیم در سطح لیگ برتر شد. وضعیت هیات هم که مشخص است . کانونهای والیبال جور کش شدند و ابروداری کردند . تا وضعیت هیات و اعضای ان مشخص وحرمت پیشکسوتان رعایت نشود چند دستگی ونابسامانی هست. تشکر از شما که واقعیت رو هر چند کوتاه بیان کردید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ذوقی. داور
0 # ذوقی. داور 1394-05-28 16:30
با سلام وعرض ادب . جناب سلیمان نژاد مطالب و گفته های شما کوتاه و جامع و گویای واقعیت کنونی والیبال استان است . بجزدوره ای چند ساله در زمان آقای ابرونی ،پس از ان فقط تلاش تعدادی از پیشکسوتان باعث حفظ تیم در سطح لیگ برتر شد. وضعیت هیات هم که مشخص است . کانونهای والیبال جور کش شدند و ابروداری کردند . تا وضعیت هیات و اعضای ان مشخص وحرمت پیشکسوتان رعایت نشود چند دستگی ونابسامانی هست. تشکر از شما که واقعیت رو هر چند کوتاه بیان کردید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ava
+4 # ava 1394-05-28 08:57
سلام .با مطالب بیان شده از طرف جناب سلیمان نژاد کاملا موافق هستم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ava
0 # ava 1394-05-28 08:57
سلام .با مطالب بیان شده از طرف جناب سلیمان نژاد کاملا موافق هستم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
zakiye
+2 # zakiye 1394-05-28 00:18
با صحبت ها موافقم وکاملا صحیح است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
zakiye
0 # zakiye 1394-05-28 00:18
با صحبت ها موافقم وکاملا صحیح است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Samaneh M
+4 # Samaneh M 1394-05-28 00:16
صحبت ها همه کامل و درست است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Samaneh M
0 # Samaneh M 1394-05-28 00:16
صحبت ها همه کامل و درست است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
‫رویا محمدی‬‎
+3 # ‫رویا محمدی‬‎ 1394-05-28 00:04
سلام خسته نباشید ممنون از صحبت هاتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
‫رویا محمدی‬‎
0 # ‫رویا محمدی‬‎ 1394-05-28 00:04
سلام خسته نباشید ممنون از صحبت هاتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
‫رویا محمدی‬‎
+3 # ‫رویا محمدی‬‎ 1394-05-28 00:02
سلام خسته نباشید .مطالب گفته شده بسیار پرمحتوی بود ممنون از صحبت های آقای سلیمان نژاد من و همکارانم لذت بردیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
‫رویا محمدی‬‎
0 # ‫رویا محمدی‬‎ 1394-05-28 00:02
سلام خسته نباشید .مطالب گفته شده بسیار پرمحتوی بود ممنون از صحبت های آقای سلیمان نژاد من و همکارانم لذت بردیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صدقیانی
+4 # صدقیانی 1394-05-27 22:58
باتشکر از مسئولین والیبال استان خراسان .مخصوصا مربی باسابقه و پیشکسوت جناب آقای سلیمان نژاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صدقیانی
0 # صدقیانی 1394-05-27 22:58
باتشکر از مسئولین والیبال استان خراسان .مخصوصا مربی باسابقه و پیشکسوت جناب آقای سلیمان نژاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org