والیبال ایران: آشنایی با میلاد عبادی پور، دریافت کننده ی شماره 2 تیم ملی والیبال ایران در مسابقات المپیک 2016

بیوگرافی میلاد عبادی پورپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - بازیکن شماره دو تیم ملی والیبال در مسابقات المپیک 2016 کسی نیست جز میلاد عبادی پور قره حسنلو... دریافت کننده ای جوان از خطه ی والیبال خیز ارومیه که پله های ترقی را خیلی زود پیمود و یکی از مسافران المپیک 2016 ریو شد. با وجود اینکه در پست دریافت کننده ترافیک زیادی برای انتخاب بازیکنان المپیک وجود داشت اما تقریبا تردیدی در خصوص انتخاب میلاد نبود و می توان گفت که از ابتدا بلیت ریو برای او رزرو شده بود. عبادی پور را کواچ به تیم ملی دعوت کرد و از اولین حضورش که در لیگ جهانی 2014 رقم خورد تا امروز همواره عضو ثابت تیم ملی والیبال ایران بوده است.

 

بیوگرافی

از مثلث طلایی سال های دور والیبال ایران که یداله کارگر پیشه، عزیز پرتوی و محمود محب آن را تشکیل می داند بگذریم، بدون شک معروف ترین والیبالیست ارومیه ای تاریخ کسی نیست جر سعید معروف. اما این خطه والیبایست های سرشناس دیگری هم دارد که میلاد عبادی پور یکی از آنهاست. این چهره 25 مهر 72 در روستای قره حسنلو در 6 کیلومتری شهر ارومیه متولد و به مانند بسیاری از جوانان ارومی خیلی زود عاشق والیبال شد و پله های ترقی را هم زود طی کرد. او در دوران تحصیلات ابتدایی به رشته فوتبال و سپس بسکتبال مشغول بود و سپس از سن 14 سالگی با راهنمایی برخی مربیان والیبال به این رشته روی آورد و چون پدرش در پست دریافت کننده قدرتی بازی می کرد او نیز به این پست علاقمند شد. میلاد از همین سن به کلاس‌های والیبالی که در اورمیه برگزار می‌شد رفت و زیر نظر مربیانی چون آقایان سبزی‌پرور، برادران قارسی، پیرمحمدی و شیخ محمدی آموزش دید و در ابتدای راه حرفه ای شدن قرار گرفت. عبادی پور از وقتی مستقل شد و روی پای خود ایستاد، همه زندگی اش شد والیبال و به قول خودش تفریح، عشق و شغلش والیبال است و حتی قبل از خواب صحنه های تمرین و بازی را مثل یک فیلم در ذهن مرور می کند.

میلاد عبادی پور

اما تلاش میلاد ادامه داشت تا اینکه یک روز بخت با او یار شد و وسط بازی، تیم پایه یکی از باشگاه ها برای تست دادن انتخابش کرد و بعد از یکسال تمرین و مسابقه همای سعادت روی شانه های میلاد نشست و بازی خلاقانه او، چشم استعدادیابهای تیم ملی نوجوانان را هم گرفت و به تیم ملی نوجوانان به سرمربیگری ست‌کوویچ دعوت شد و به مسابقات قهرمانی جهان آرژانتین رفت. او یک شانس دیگر هم آورد و پس از اینکه ست کوویچ جای خود را به بهروز عطایی سرمربی کاله آمل داد، عطایی او را با قراردادی 3 ساله به کاله آمل، یکی از قدرتمندترین تیم های آن زمان لیگ برتر برد و عبادی پور در عرض مدت زمان کوتاهی پله های ترقی را با سرعت زیادی پیمود. بدون شک عبادی پور از جمله جوانان بدون حاشیه ی والیبال ایران است که تا قبل از حضور معنوی نژاد در تیم ملی، جوان ترین والیبالیست تیم هم بود. بازیکنی که به دعوت اسلوبودان کواچ اولین حضور خود در تیم ملی بزرگسالان را در لیگ جهانی 2014 تجربه کرد و خیلی زود به پای ثابت تیم ملی تبدیل شد. شاید بزرگترین نقطه ضعف میلاد این باشد که وقتی بازی اش بگیرد کسی جلودار او نیست اما زمانی هم که روی فرم ایده آل خود نیست اشتباهات ساده ای می کند که معمولا با واکنش علاقمندان روبه رو می شود، البته آمارهایی که این چهره طی مسابقات مختلف از خود به جا گذاشته نشان می دهد که او از جمله بازیکنان تاثیرگذار تیم کشورمان در سال های اخیر بوده است. این چهره در فروردین سال 95 به جرگه ی متاهلین پیوست و هم اکنون برای افتخارآفرینی در ریو بسر می برد.

دنیای والیبال حرفه ای

عمر دوران حرفه ای والیبال میلاد عبادی پور تقریبا کوتاه است اما در حالی که خیلی از ستاره های تاریخ والیبال ایران حسرت حضور در تورنمت های معتبر جهان را دارند این جوان 23 ساله در اکثر آنها شرکت کرده است، از لیگ جهانی، قهرمانی جهان، جام جهانی، مسابقات آسیایی، باشگاه های آسیا، جام ملت های آسیا گرفته تا به زودی زود المپیک! اما اولین حضور میلاد در لیگ برتر به سال 90 و تیم والیبال کاله آمل بر می گردد، او قراردادی 3 ساله با این باشگاه داشت و دوران درخشانی را نیز در جمع آملی ها تجربه کرد. از قهرمانی در لیگ برتر گرفته تا قهرمانی باشگاه های آسیا. میلاد در سال 93 به تیم زادگاه خود یعنی شهرداری ارومیه رفت و در طول 2 سال حضور خود در این تیم به یک نائب قهرمانی و یک عنوان مشترک سومی رسید. این بازیکن برای فصل 95 هم با تیم پرستاره و مدعی بانک سرمایه که تقریبا تمام ملی پوشان والیبال ایران را در خود جای داده قرارداد بسته و اگر اتفاق خاصی نیفتد در تیم آسیایی مصطفی کارخانه هم اتفاقات خوبی برای او رقم خواهد خورد.

میلاد عبادی پور عبادی پور که سابقه ی حضور در تیم های پایه ایران را در کارنامه دارد برای اولین بار در سال 2014 به دعوت اسلوبودان کواچ قدم به تیم ملی بزرگسالان نهاد و در نخستین بازی رسمی خود برابر ایتالیا به میدان رفت. ایران در همان سال به عنوان چهارمی لیگ جهانی رسید و در آغاز راه بزرگی قرار گرفت. میلاد همان سال به همراه تیم ملی عنوان ششمی ارزشمند قهرمانی جهان را کسب کرد و در افتخارات بزرگ تیم ملی سهیم شد. تیم کشورمان در سال 2015 با حضور این چهره عملکرد درخشانی در لیگ جهانی و جام جهانی نداشت اما اوج افتخار ایران در سال 2016 رقم خورد و تیم کشورمان با ایستادن در رده ی دوم مسابقات انتخابی ژاپن برای نخستین بار در تاریخ مسافر المپیک شد و نام میلاد عبادی پور نیز در این افتخار بزرگ به ثبت رسید. او حالا یکی از 12 سرباز تیم ملی والیبال ایران در المپیک ریو است.

 

گفتی است؛ عبادی پور در نظرسنجی پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران در سال 94 به انتخاب 47 کارشناس والیبال کشورمان عنوان بهترین دریافت کننده ایران را در کنار فرهاد قائمی به خود اختصاص داد. 

بیوگرافی میلاد عبادی پور

تالار افتخارات میلاد عبادی پور

 

تیم های باشگاهی

کاله مازندران – شهرداری ارومیه

 

افتخارات باشگاهی

قهرمانی لیگ برتر کشور و باشگاه های آسیا با تیم کاله مازندران

نائب قهرمانی لیگ برتر به همراه شهرداری ارومیه

 

سابقه بازی در تیم ملی بزرگسالان

از سال 2014 تاکنون

 

افتخارات ملی

 مقام چهارم لیگ جهانی (2014)

 مقام ششم قهرمانی مردان جهان (2014)

قهرمانی بازی های آسیایی (2014)

 

افتخارات فردی در رده ملی

مدال برنز جوانان آسیا (2012)

حضور در بازی های آسیایی (2014)

 حضور در مسابقات قهرمانی جهان (2014)

 حضور در جام جهانی (2015)

حضور در سه دوره لیگ جهانی (2014- 2015- 2016)

 

 اطلاعات پایه بازیکن

نام : میلاد قد : 196 سانتی متر
نام خانوادگی : عبادی پور قره حسنلو وزن : 78 کیلوگرم
نام تیمی : M.Ebadipour ارتفاع اسپک : 350 سانتی متر
تاریخ تولد : 1372/07/25 ارتفاع دفاع : 310 سانتی متر
محل تولد : روستای قره حسنلو (ارومیه) حضور در المپیک : به زودی...
موقعیت تیمی : دریافت کننده قدرتی حضور در مسابقات جهانی : 5
وضعیت تاهل : متاهل حضور در مسابقات آسیایی : 3
تعداد فرزندان : - باشگاه کنونی : بانک سرمایه
رشته تحصیلی :  - اولین باشگاه : کاله آمل
الگو ورزشی :   غذای مورد علاقه : -
زبان : فارسی و ترکی فیلم مورد علاقه : -
سرگرمی : تفریح با خانواده موزیک مورد علاقه : -
کتاب مورد علاقه : - ورزش مورد علاقه دیگر : فوتبال و بسکتبال

 

ویدیو معرفی بازیکن

 

 

عکس بازیکن

{phocagallery view=category|categoryid=326|limitstart=0|limitcount=12|detail=5|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}

 

» مشاهده تصاویر بیشتر در گالری عکس میلاد عبادی پور «

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

666666
+1 # 666666 1395-05-11 15:46
واقعا زن داره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهش نمیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امین شیرین وند
+1 # امین شیرین وند 1395-05-11 22:05
چن ماه پیش مراسی عروسیش بود...حتی چنتا از کاربرای سایت عکس مراسمشو هم گذاشته بودن...ک علیزاده هم ساقدوشش بود...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امین شیرین وند
0 # امین شیرین وند 1395-05-11 12:58
بازیکن بی حاشیه نجیب...والیبال بلد....واقعا محشره این جوان...تو لیک پارسالم ی فوق ستاره بود....خیلی عالی کار کرد لیک پارسال....ک تونست نظر هفتاد درصد کارشناسارو جلب کنه و.....ولی یکمی بی تجربس...و بعضی مواقع ترسش از چهرش معلومه....و خودشو گم میکنه...ولی اگه بازیش بگیره مهار نشدنی هست....امیدوارم ب درجات بالاتری برسه چون حقشه....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Xb
+5 # Xb 1395-05-11 06:31
واقعآ تو این سالها بهترین دریافت کننده قدرتی بوده تو ایران، اما نمیدونم چرا امسال سرویسهاش افت کرده نسبت به ۲۰۱۴
تو اسپک زدن هم باید تقویت بشه...اما سبک خاصی داره تو اسپک زدن، ی چیزی تو مایه های خوانتورینا میزنه، با کنار دست که پیچ میخوره توپ و اگه از دفاع رد بشه دیگه جمع نمیشه تو میدان...
بهترین جوان تیم ماست و میتونه بهترین هم باشه در کل
انشاءالله که تو المپیک بازیش بگیره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امین فرزانه
+6 # امین فرزانه 1395-05-11 11:41
به نقل از Xb:
واقعآ تو این سالها بهترین دریافت کننده قدرتی بوده تو ایران، اما نمیدونم چرا امسال سرویسهاش افت کرده نسبت به ۲۰۱۴
تو اسپک زدن هم باید تقویت بشه...اما سبک خاصی داره تو اسپک زدن، ی چیزی تو مایه های خوانتورینا میزنه، با کنار دست که پیچ میخوره توپ و اگه از دفاع رد بشه دیگه جمع نمیشه تو میدان...
بهترین جوان تیم ماست و میتونه بهترین هم باشه در کل
انشاءالله که تو المپیک بازیش بگیرهیک کمی گاهی می ترسه که افت می کنه. با وجود قائمی درکنارش دیگه فکر نمی کنم بترسه. قبول دارم. یک کمی مثل خوانتوریناست. ان شاءالله که توی المپیک خوش بدرخشه. همین که توی این سن به رغم همه اعمال نظرها اون قدر خوب خودش رو اثبات کرده که نمی تونن کنار بذارنش دمش گرم. با این بی سر و صدائی و بی حاشیه ای و نجابتی هم که داره فوق ستاره شدنش شدنی یه ان شاءالله!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره روشن
+7 # ستاره روشن 1395-05-11 05:23
تنها کار مثبت کواچ برای تیم ملی ایران، آوردن این جوان خوش آتیه بود، هر چند توی لیگ جهانی اولی که رفت و کواچ به رغم اشتباهات متعددی که میلاد روی بی تجربگی کرد، باز توی زمین نگهش می داشت و جون مارو به لبمون می رسوند و حرصمون رو در می آورد، اما این جوون بی حاشیه و نجیب با یک تلاش جانانه یک تیک آف اساسی کرد و تبدیل به بازیکنی شد که اگه یک وقت هائی روحیه اش رو نبازه و بتونه به ترسش غلبه کنه، هر جای زمین که باشه خیال آدم راحته. مخصوصا توی توپ گیری که این قدر دغدغه داریم. زنده باشی جوون باغیرت و سختکوش. هنوز خیلی جوونی و یک عالمه وقت داری برای فوق ستاره شدن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org