خبرآنلاین

والیبال ایران: در مجمع امروز بانک سرمایه، منحل شدن باشگاه این بانک به تصویب رسید تا به سه سال حضور و قهرمانی این باشگاه در لیگ برتر خاتمه داده شود.

تیم والیبال بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران؛ پس از جلسه مدیران باشگاه بانک سرمایه که در حضور مدیر عامل این تیم و اعضای هیئت مدیره بانک سرمایه برگزار شد، تصمیم بر این شد که تیم والیبال بانک سرمایه که به تازگی سومین قهرمانی‌اش در لیگ را جشن گرفته بود و سابقه دو قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را در کارنامه دارد از ادامه تیمداری در لیگ برتر والیبال انصراف دهد و به این ترتیب این تیم والیبال به طور کامل منحل شد.

 

رئیس و عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال درباره مسائل گوناگون از جمله مشکلات والیبال صحبت کردند.

دکتر محمدرضا داورزنی در یک سو و دکتر خسرو ابراهیم در سویی دیگر. یک طرف رئیس فدراسیونی که بی شک یکی از موفقترین فدراسیون های یک دهه گذشته ورزش ایران است. آنها که تیم ملی ما را به رتبه زیر 10 رنکینگ جهانی رساندند و حالا یکی از 8 قدرت برتر جهان هستند. در سوی دیگر بحث یکی از نخبگان علمی کشور ، مدرس برجسته تربیت بدنی کشورمان و مردی که در 1353 یکی از اعضای تیم ملی والیبال ایران بوده و توانسته در بازی های آسیایی عنوان بیاورد. او که حالا عضو هیات رئیسه والیبال است اما سعی کرد در کنار محمدرضا داورزنی ، خیلی صریح والیبال را نقد و بررسی کنند. بحثی جدی ، همراه با انتقادهای سازنده و البته تمجیدهای به جا. این گفت و گو را دوست و استاد عزیزمان علی شاکری مدیریت کرد و شما می توانید بحثی چالشی درباره والیبال ایران و اسیب هایش در ادامه بخوانید. البته رئیس فدراسیون والیبال در بخش هایی از حرف هایش به تشریح عملکرد ده ساله گذشته والیبال ایران پرداخته و آنها را آسیب شناسی و تشریح کرده است که در فرصتی دیگر منتشر می شود. آنچه می خوانید از پرسشی است درباره روزی که فدراسیون تصمیم گرفت بعد از کلی آزمون و خطا به سراغ مربی بزرگی به نام ولاسکو برود. بخش اول این گفت و گوی پر نکته را در ادامه می خوانید:

 

ملی پوش تیم ملی والیبال ایران گفت: با حضور در المپیک زندگی ام تغییر کرد و نگاه و تفکرم خیلی عوض شد / در ریو همه ما را می شناختند و حتی به اسم کوچک صدا می زدند / عملکرد ولاسکو، کواچ و لوزانو هر سه خوب و قابل قبول بود.

والیبالیست سوارکار؛ آن هم از نوع حرفه‌ای‌اش. ملی‌پوش ایران آن‌قدر اسب و سوارکاری را دوست دارد که می‌گوید: «یکدفعه دیدید که والیبال را به خاطر سوارکاری کنار گذاشتم!» قائمی حتی حرف‌های جالب‌تری هم می‌زند مثلا اینکه می‌گوید: «برای ما ترکمن‌ها، والیبال و اسب با هم عجین شده است. طوری که این دو را در هر شرایطی نمی‌توانیم کنار بگذاریم. این علاقه در خون ماست.»

 

سرعتی زن تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: مردم با مشاهده فیلم بازی های ما در شبکه های اجتماعی دیدند بلدیم سرویس و آبشار بزنیم/ برخلاف اظهارنظر منتقدان سطح بازی های جام باشگاه های آسیا بالا بود/ حالا دیگر مشتاق بازی تیم های المپیکی همچون ژاپن هستیم.

دختران تیم ملی والیبال ایران در بازی های جام باشگاه های آسیا خوش درخشیدند و پنجم شدند. آن رقابتها برای آنها یک مصاف آماده سازی بود برای مسابقات ای وی سی کاپ یا همان رقابت های قهرمانی قاره. جایی که می خواهند این بار هفتم یا هشتم نباشند و بتوانند یکی از 6 تیم نخست باشند. فرنوش شیخی یکی از ستاره های تیم ملی بانوان ایرا از این رقابت ها و موفقیت اخیرشان گفته است.

 

قطرپاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: پس از المپیک حداقل يك سال از تيم ملي دور خواهم بود تا استراحت کرده و به دردهاي كهنه بدنم رسيدگي كنم تا ببينم بعد از آن چه پيش مي‌آيد.

هفته نامه تماشاگران امروز در جدیدترین شماره خود مصاحبه ای با شهرام محمودی منتشر کرد که در زیر می خوانید:

 

جواد محتشمیان ، مجری و کارشناس سرشناس والیبال می گوید این تیم تا زمانی که برای لوزانوف دیگران تصمیم بگیرند ، به سختی موفق می شود.

جواد محتشميان، گزارشگر سرشناس والیبال کشورمان که خود از خانواده والیبال بوده ، بعد از انتقادهای فراوان از کواچ ، رفتن او و آمدن لوزانو را اتفاقی بزرگ برای کمک به والیبال کشورمان می داند اما تجربیات لیگ جهانی را بهانه ای می داند تا اثبات کند ، تیمی که او در اختیار دارد را دیگران برایش انتخاب کرده اند و اصرار دارد باید بگذارند مربی بزرگ آرژانتینی خودش کارش را بکند و تیمش را ببندد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org