اخبار داوری والیبال

«مسعود یزدان پناه» داور بین المللی والیبال روز چهارشنبه به صورت رسمی از دنیای قضاوت این رشته ورزشی خداحافظی کرد.

خداحافظی مسعود یزدان پناه از داوری والیبالهفته سوم دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام شهید محسن حججی» روز گذشته (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، کاشان، ساری، تبریز و آمل پیگیری می شود. در خانه والیبال تهران و قبل از دیدار تیم های بانک سرمایه و پیکان تهران، طی مراسمی مسعود یزدان پناه داور بین المللی والیبال ایران به صورت رسمی از دنیای داوری خداحافظی کرد.

والیبال ایران: نشست هماهنگی داوران و ناظران لیگ برتری برای مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال با حضور دکتر داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار شد.

نشست هماهنگی لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه هفته جاری با حضور هشت تیم برتر صعود کننده شروع می شود و در سه مرحله پیگیری خواهد شد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال طی حکمی «محمد شاهمیری» را به عنوان مشاور کمیته داوران منصوب کرد.

فرهاد شاهمیریبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در حکمی محمد شاهمیری داور بین المللی کشورمان را به عنوان مشاور کمیته داوران فدراسیون والیبال منصوب کرد.

والیبال ایران - رئیس کمیته داوری فدراسیون والیبال گفت: از 113 داور بین المللی و ملی برای قضاوت در لیگ برتر و دسته یک استفاده می کنیم و طبیعی است که در هفته نوبت به همه نخواهد رسید.

امیدوار حاتمیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیدوار حاتمی افزود: 27 داور بین المللی و نامزد بین المللی به همراه 85 داور ملی در لیگ های برتر، دسته یک و حتی زیرگروه قضاوت می کنند و طبیعی است که هر هفته به همه آنان قضاوت نخواهد رسید.

والیبال ایران: در حالی که 5 هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال گذشته اعتراض تیم ها به عملکرد داوران روز به روز بیشتر می شود.

داوری والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی روز گذشته با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که مسابقات این هفته نیز خالی ار حاشیه نبود و بازهم اعتراض بازیکنان و تیم ها به عملکرد داوران، صحنه های ناخوشایندی را رقم زد.

والیبال ایران: احسان رجائیان داور ایرانی مقیم فرانسه به عنوان داور دوم دیدار تیم های پارسه تهران و هاوش گنبد انتخاب شد.

علیرضا قریب و احسان رجائیانبه گزارش والیبال ایران؛ با تصمیم رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال مقرر شد احسان رجائیان، داور بین المللی ایرانی الاصل مقیم کشور فرانسه به عنوان داور دوم، دیدار تیم های پارسه تهران و هاوش گنبد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور را قضاوت کند.

والیبال ایران: پیر مرد شیعه مذهب نامزد احراز ریاست کمیته داوران فدراسیون جهانی والیبال شد،

جعفر علی نصیببه گزارش والیبال ایران؛ جعفر علی نصیب که سالها ریاست کمیته داوران والیبال آسیا را بر عهده داشت و در کمیته های قوانین و داوری FIVB صاحب کرسی بود در سنین بالای 70 سالگی برای کسب صندلی ریاست مهمترین صندلی والیبال دنیا خیز بر داشته است. او که بنازگی یک عمل جراحی قلب را پشت سر گذاشته در سفر برای زیارت بارگاه امام رضا(ع) به مشهد مقدس در گفت و گویی تلفنی به ما اعلام کرد: در جریان مسابقات والیبال نمایندگان 22 کشور از من خواسته اند کاندیدا شوم و امیدوارم از پشتیبانی فدراسیون والیبال ایران نیز بر خوردار شوم من ایران را همیشه وطن دوم خودم می دانم و از اینکه شاگردم فرهاد شاهمیری در المیپک ریو قضاوت کرده است خوشحالم، چرا که او همانند تیم ملی والیبال ایران نماینده ای سرفرار برای سرزمین اسلام  است.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از محمد شاهمیری داور بین المللی ایران برای حضور در سمینار داوری المپیک دعوت کرد.

فرهاد شاهمیریبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدارسیون والیبال، 20 داور قضاوت مسابقات والیبال المپیک را بر عهده خواهند داشت و با توجه به حساسیت این رقابت ها، فدراسیون جهانی والیبال سمینار ویژه برای داوران قضاوت کننده در المپیک برگزار خواهد کرد.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال با دعوت مجدد از محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران برای قضاوت در گرند پری سال پرکاری برای او رقم زد.

فرهاد شاهمیریبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از محمد شاهمیری برای قضاوت مسابقات گرند پری دعوت کرد. بر اساس دعوت نامه ارسالی این داور بین المللی ایران باید در فینال گروه یک این رقابت ها قضاوت کند.

والیبال ایران: FIVB از ابراهیم فیروزی و مسعود یزدانپناه هم جهت قضاوت در لیگ جهانی 2016 والیبال دعوت کرد.

ابراهیم فیروزیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) پس از دعوت محمد شاهمیری برای قضاوت در لیگ جهانی والیبال، از دو داور بین المللی دیگر ایران نیز برای قضاوت در این رقابت ها که سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح برگزار می شود، دعوت کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org