جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی نوجوانان والیبال ایران (زیر 19 سال)

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران 32 بازیکن را به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت کرد.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 18 آسیا از 8 تا 15 تیرماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود. اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان که از روز یکشنبه 20 اسفندماه در سالن فدراسیون شروع شده بود، عصر روز گذشته (شنبه) به پایان رسید.

والیبال ایران: اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از امروز یکشنبه آغاز می شود تا پایان هفته از بازیکنان متعددی از استان های مختلف تست گرفته می شود.

اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 18 آسیا سال 2018 از 8 تا 15 تیرماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: تلاش کردم مجموعه مطالب به روز دنیا را با داشته های خودم و فرهنگ و داشته های ایرانی تلفیق کنم و روش جدیدی برای آموزش نوجوانان ابداع کردم/ مکتبی که در ایران ایجاد کردم بسیار به روز است و کسی نمی‌تواند ادعا کند که از دانش روز دنیا عقب هستیم

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، محمد وکیلی که مسئولیت تیم ملی نوجوانان ایران را تا مسابقات جهانی سال 2019 بر عهده گرفته است، گفت: ششمین بار است که به عنوان مربی و سرمربی وارد مسابقات جهانی می‌شوم. در هر پنج بار گذشته صاحب مدال شدم. دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز جهانی از جمله افتخارات من در رده سنی نوجوانان است.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال با صدور حکمی سرمربی گری محمد وکیلی در تیم ملی نوجوانان ایران را به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران، دکتر احمد ضیایی در حکمی محمد وکیلی را تا پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در سال ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان پسر منصوب کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: انتقاد سازنده است، اما برخی منتقدان به دلیل نبود منافع شخصی از عملکرد تیم و بازیکنان انتقاد می‌کنند که این موضوع پذیرفتنی نیست.

تیم ملی والیبال نوجوانانسید علیرضا دریابیگی در رابطه با اظهار نظر برخی افراد مبنی بر سن غیر واقعی پوریا یلی پشت خط زن تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های قهرمانی جهان بحرین، افزود: تیم اعزامی ایران به رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان سال 2017 یکی از جوانترین و کم سن و سال‌ترین تیم‌های ایران در این رده سنی بود. این موضوع را به این دلیل بیان می‌کنم که حداقل خودم بیش از 15 سال سابقه کار در فدراسیون والیبال دارم و سابقه تیم‌ها را به خوبی می‌دانم.

مسابقات والیبال قهرمانی پسران زیر ۱۸ سال آسیا در سال ۲۰۱۸ به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود.

دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال آسیا از از دهم تا هفدهم تیرماه سال آینده به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود.

«محمود افشاردوست» دبیر کل فدراسیون والیبال با بیان اینکه تیم های اعزامی ایران پاک پاک هستند گفت: وصله صغر سنی به بازیکنان ما نمی چسبد و تمامی بازیکنان دارای شناسنامه بدون توضیحات هستند.

محمود افشاردوستوی معتقد است کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال امید دررقابت های قهرمانی جهان 2017 قاهره تلاش خود را بکار گرفتند که قابل تحسین است، اما متاسفانه آنان نتوانستند با سیستم جدید برگزاری رقابت های قهرمانی جهان به خوبی هماهنگ شوند.

دفاع وسط تيم ملي واليبال ايران گفت: در اين مسابقات همدلي بازيکنان و رفاقت‌مان، عامل اصلي قهرماني بود.

امیرحسین توختهامیرحسین توخته اظهارداشت:محمد وکیلی و دیگر مربیان همانند یک پدر ما را از هر لحاط در جریان اردوهای تدارکاتی و بازیهای جهانی حمایت کردند و این موضوع باعث شد تا دچار مشکل و حاشیه نشویم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران نوجوانان گفت: بعد از کسب عنوان چهارم در آسیا تلاش‌مان در تمرینات را 100 برابر کردیم.

مهدی جلوهمهدی جلوه، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال نوجوانان ایران درخصوص قهرمانی تیم ملی در رقابت‌های جهانی بحرین اظهار داشت: سطح بازی‌ها واقعاً بالا بود و تمام تیم‌ها با ۱۰۰درصد توان آمده بودند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایران موفق شد با پیروزی در دیدار پایانی رقابت‌های قهرمانی والیبال نوجوانان ۲۰۱۷ برای دومین بار مدال طلای جهان را از آن خود کند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایراندر پایان رقابت‌های والیبال نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ که از بیست و هفتم مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه به میزبانی شهر منامه در کشور بحرین برگزار شد، تیم‌ ‌ملی ایران موفق شد با کسب هشت پیروزی پیاپی عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org